Apie mus

UAB „GR Line“ yra 1993 metais įsteigta, šeimai priklausanti laivų frachtavimo, krovinių ekspedijavimo ir laivų pirkimo-pardavimo brokerių įmonė. Mūsų biuro brokeriai, įsikūrę viename didžiausių Baltijos jūros uostų, dirbantys įvairiuose krovinių gabenimo segmentuose. Mūsų portfelis apima neatidėliotiną (spot) ir periodinį (time) laivų frachtavimą, krovinių ekspedijavimą, laivų pardavimą ir pirkimą, kitas jūrines paslaugas, bei rinkos tyrimai.

Mūsų strategija yra sukurti ilgalaikę tvarią vertę visiems suinteresuotiesiems subjektams, remdamiesi savo gerais rezultatais, kurie leidžia mums išlaikyti ir plėtoti savo, kaip laivybos paslaugų rinkos stiprios dalyvės, pozicijas. Mes turime šešis strateginius tikslus:

  • Aprėpti daugiau rinkos, kad galėtume geriau pritaikyti integruotą pasiūlymą,
  • Išplėsti savo pasiekiamumą, kad palaikytume klientus visame pasaulyje,
  • Geresnis klientų poreikių supratimas,
  • Padėti žmonėms atskleisti ir išnaudoti savo galimybes,
  • Išlaikyti pasitikėjimą laivybos įžvalgose,
  • Plėsti savo verslą, kad pagerintume savo veiklą.

KAIP MES DIRBAME

GR Line verslą vykdo senamadiškai; atidžiai klausomės, prireikus sunkiai dirbame ir sąžiningai patariame - net jei tai neatveda iki sandorio.

Taip yra todėl, kad santykių su klientais ilgaamžiškumas mums yra daug svarbesnis nei bet koks trumpalaikis finansinis pelnas. Laikydamiesi šio tradicinio požiūrio, mes pasiekėme ir išsaugojome sąžiningumo reputaciją.

Mes glaudžiai bendradarbiaujame su savo klientais, kurdami ilgalaikius santykius, pagrįstus pasitikėjimu ir tarpusavio supratimu. Nepaprastai svarbu pažinti kliento verslo tikslus. Tai leidžia mums individualizuoti savo paslaugas.