Laivų pirkimas ir pardavimas

Mūsų neprilygstama patirtis ir ištekliai padeda klientams sėkmingai parduoti ir pirkti laivus, sudaryti sutartis dėl naujų laivų statybos ir organizuoti senesnio tonažo supjaustymą visuose pagrindiniuose pasaulio laivybos centruose. Turėdami daug brokerių partnerių Atėnuose, Niujorke, Hjustone, Londone, Osle, Šanchajuje, Singapūre, Genujoje, Honkonge, Kopenhagoje, Roterdame ar Hamburge mes tiesiogiai dalyvaujame kiekvienoje pagrindinėje rinkoje. Mūsų įmonėje yra gerai sureguliuota pardavimo ir pirkimo komanda tiek pagal brokerių skaičių, tiek pagal atliktų operacijų skaičių ir vertę.

Pirkimo ir pardavimo brokeriai specializuojasi laivų tarpininkavimo srityje, o jų klientai paprastai yra laivų savininkai. Laivų brokeriai, būdami laivų pirkimo ir pardavimo versle, vaidina svarbų vaidmenį. Jie užsiima laivais, kurie yra techniškai sudėtinga prekė, o tarptautinėje rinkoje jie yra nepastovūs ir gali pakisti neįtikėtinai. Brokeriai turėtų gerai išmanyti laivus ir jų savininkus, taip pat pateikti ypatingą informaciją apie kiekvieną laivą ir esamą rinkos scenarijų, nes tai jiems padeda patarti savo klientams galimą jo kryptį.

Laivų brokeris gali sudaryti sandorius dėl naujų ar „naudotų“ laivų, palaikydamas ryšį tarp laivų statyklos ir pirkėjo pirmuoju atveju, o vėliau - su dviem savininkais. Kadangi keičiasi laivų savininkai, kaina gali turėti įtakos jų pelningumui jų gyvenimo metu, todėl brokerio atsakomybė yra didelė. Laivai yra turtas, o brokeriai žino, kad jie vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį tokio turto pardavimo versle. Per laivo gyvavimo laiką jį galima parduoti kelis kartus. Laivo vertę lemia jo būklė, kokybė ir rinkos sąlygos. Laivai parduodami beveik kiekvieną dieną, o laivų brokeriai paprastai lieka atsakingi už pardavimų tvarkymą.

Parduodant laivą gali būti įtrauktos didžiulės sumos. Taigi šiame svarbiame versle reikalinga kompetencija ir didelis profesionalumas. Derybos dėl kainos, taip pat dėl bet kokių pardavimo sąlygų yra labai svarbi brokerio kompetencijos dalis. Brokeriui gali nurodyti laivo pardavėjas arba būsimas pirkėjas. Atstovaudamas pardavėjui, brokeris gali ieškoti klientų arba iš savo kontaktų, tiek tarpininkų bendruomenėje, tiek tarp laivų savininkų, kurie valdo tos pačios rūšies laivus ir galbūt nori pirkti.

Pagrindinis laivų brokerių tikslas yra gauti geriausią kainą klientams. Bet kurio laivo pardavimo ir pirkimo brokerio pasaulis pagreitėja, kai tik matomas galimas sandoris. Dėl kainos ir sąlygų galima susitarti ir parengti sutartį. Lyderiaujančios laivų tarpininkavimo įmonės Europoje ar kitur pasaulyje visada turi daug laivų savo knygose, o pardavėjo poreikius patenkinti yra gana lengva jei tai nėra specializuotas laivas arba poreikiai kliento atitinka rinkos realijas.

Susisiekite su mumis: sp(at)ltap.lt