Laivų frachtavimas, samda

Kai kuriems frachtuoti krovininį laivą krovinių gabenimui skamba komplikuotai, tačiau su GR Line tai yra kuo paprasčiausia. Mūsų patirtis leidžia viską suplanuoti nuo pradžios iki pabaigos, kad jums nereikėtų dėl to jaudintis. Turėdami beveik trisdešimt metų brokerių patirtį, mes galime pasiūlyti klientams bet ką ir viską dėl mūsų sukurtų ir palaikomų ryšių, taigi, ko jums beprireiktų mes tai rasime. Mes esame viena aktyviausių krovinių gabenimo bendrovių Baltijos regione ir tam yra rimtų priežasčių.

„GR Line“ gali padėti organizuoti kiekvieną žingsnį gabenant krovinį į jūsų pasirinktą vietą. Mes palaikome ryšius su daugeliu laivų savininkų ir laivybos kompanijomis, todėl jūsų poreikius atitinkančio laivo suradimas mums yra paprastas dalykas. Mes ne tik galime surasti jums reikalingą laivą, bet ir pasiūlysime konkurencingiausią kainą už pervežimą. Tokiu būdu žinote, kad jūsų krovinys yra saugus ir kad gavote gerą sandorį.

Mes jums suorganizuosime laikinę laivo samdą, neatidėliotiną (spot) laivo samdą ir krovinių daugkartines gabenimo sutartis, kad galėtumėte būti ramūs nes viskas suorganizuota. Mes galime gabenti bet ką - nuo 20 tonų iki 300 000 tonų ir gabenti prekes visame pasaulyje, įskaitant šiaurinę Ameriką, Aziją, Lotynų Ameriką, Afriką ir Vidurinius Rytus, kur yra vieni pagrindinių pasaulio uostų. Anksčiau mes visi gabenome skirtingus krovinius, tokius kaip generaliniai, skysti, birūs, daliniai, ro-ro, šaldyti, sunkiasvoriai, virš gabaritų. Tai reiškia, kad visi dirbantys GR Line kompanijoje yra aukštos kvalifikacijos, apmokyti ir nuosekliai dirba profesionaliai.

Siųskite užklausą: chartering2(at)ltap.lt