Investuotojams

Šiandieniniai investuotojai karštligiškai ieško galimybių užsidirbti investuodami į skaitmeninį produktą ir įmones, kurios tokius produktus kuria. Tradiciniai verslai su fiziniais produktais tampa daugelių atvejų investuotojams nepatrauklūs, nes galimybė greitai ir daug uždirbti yra nedidelė, o ir grąža dažnai būna netokia kokios tikimasi. Juolab, kad tiek vieni, tiek kiti verslai turi didelių iššūkių ir rizikų. Kodėl investuotojas turėtų rinktis labiau skaitmeninį produktą kuriančią įmonę, nei fizinį produktą kuriančią įmonę ? Nemažai investuotojų investuojančių į skaitmeninius verslus susiduria su produkto trumpu gyvenimu, kuris greitai morališkai pasensta, nes jau rinkoje atsirado naujesni ir spartesni panašūs įrenginiai ar produktai su didesnėmis galimybėmis. Juolab dažnai skaitmeninės technologijos turi "butelio kakliuką" - tai kad negali gyvuoti nepriklausomai. Taigi didžioji jų dalis priklauso nuo pasaulinių technologinių milžinių. 

Jeigu ieškote sričių į kurias norėtumėte investuotis ir Jūs dairotės į rimtesnius portfelius nei Krypto valiutos ar kitos sritys, kur žadami greiti ir dideli pelnai, tai kviečiame susisiekti su mumis. Mes norime pasiūlyti Jums keletą sektorių į kuriuos mes norime pritraukti investuotojus, kurios mus domina ir mes turime tose srityse patirties, bei galime valdyti tai ir pasiekti užsibrėžtų rezultatų.

-  naftos produktų gamyba, modifikavimas (investicijos yra mažo dydžio išpirkimo iki 15 mil Eur kapitalas)

- jūrinio transporto sprendimai  (investicijos yra vidutinių dydžio išpirkimų sritis iki 150 mil Eur kapitalas)

- plataus vartojimo prekių gamyba  (investicijos yra mažo dydžio išpirkimo iki 15 mil Eur kapitalas )

- Hi-tech gaminių gamyba skirta gynybai ir kitoms sritims  (investicijos yra mažo dydžio išpirkimo iki 25 mil Eur kapitalas )

Parašykite mums gediminas(at)ltap.lt