Laivų ir jų variklių dalių tiekimas

GR Line aktyviai tiekia originalias, OEM ir alternatyvias laivų atsargines dalis, taip pat atsargines dalis offshore laivams, pagamintus Europoje, Japonijoje, Korėjoje ir Kinijoje. Dėl tiesioginių ryšių su gamintojais ir alternatyviais tiekėjais „GR Line“ gali tiekti bet kokio tipo atsargines laivų atsargas iš pasaulinės rinkos. „GR Line“ nuo pat įkūrimo 1993 m. Birželio mėn. Įgijo gerą reputaciją kaip pasaulinė laivų atsarginių dalių tiekėja.

„GR Line“ yra nepriklausomas visų tipų atsarginių dalių - svarbiausias ir mažiau svarbias - pagrindinių ir pagalbinių variklių, turbokompresorių, siurblių, oro kompresorių, šaldymo, valymo įrenginių, gėlo vandens generatorių, katilų, degiklių, reguliatorių, navigacijos, filtravimo, nuotekų valymo įrenginių, kranai, gervės, hidraulika, liukų dangčiai, velenų sandarikliai, pagalbiniai pūstuvai, elektrinė, elektroninė, denio ir pagalbinė įranga, skalbimo įranga ir daugelis kitų.

„GR Line“, kaip prekybininkė ir tiekėja, specializuojasi pagelbėti laivų savininkams ir laivų valdymo įmonėms, teikdama atsargines laivų dalis, tinkamas tokiems prekių ženklams kaip „Mitsubishi“, „Yanmar“, „Hyundai“, „Niigata“, „Alfa Laval“, „Westfalia“, JOWA, IMO, „Hydroster“, „Allweiler“, „Desmi“, „Iron“ , KSB, Behrens, KRAL, Garbarino, Bornemann, Wartsila Cegielski Sulzer, MAN B&W, Cummins, Caterpillar, Detroit Diesel, Fiat, Mak, Pielstick, Deutz, MWM, SKL, Ruston, Gandras, Volvo Penta, Atlas Copco, Bitzer, Hatlapa , Hamworthy, Sperre, Sauer ir Sohn, Cegielski, ABB, MAN, MET, WSK, Napier, Holset, Rexroth, Vickers, Parker, Staffa, Easton, TTS, Liebherr, Hagglunds, Macgregor, Vulkan, Aalborg, Sunrod, Gesab, Hamworthy „Combustion“, „Saacke“, „Petrokraft“, „Sunflame“, „Weishaupt“, „Vesta“, „Vulkanas“, „Cegielski Sulzer“, „Hydroster“, WSK, „Debica“, GZUT, „Towimor“, „Sezamor“, „Famor“, „IPSO“, „Primus“, „Lavamac“, „UniMac“, „Speed Queen“, katodinė apsauga ir daugelis kitų.

Turėdami tokią patirtį su plačia prekių ženklų grupe bei mūsų specialių komponentų gamintojais, mes esame puikus nepriklausomų patarimų ir problemų sprendimo šaltinis. Mūsų tikslas yra plėtoti ilgalaikę partnerystę, siūlant aukšto lygio paslaugas ir kompetenciją bei konkurencingas kainas. Mes norime išsiplėsti į naujas veiklos sritis, pavyzdžiui, žvejybos įmones, valdančias savo tralerių laivynus. „GR Line“ jau bendradarbiavo su Rusijos žvejybos laivų savininkais ir sieks toliau vystiti šią temą.

Vykdydami „GR Line“ diversifikaciją, mes sukūrėme pirkimų skyrių, kuris yra skirtas laivų savininkams, kurie yra suinteresuoti perduoti savo pirkimus. „GR Line“ įgijo vertingos patirties su savo partneriais, todėl kviečiame visus laivų savininkus ir laivų valdytojus, kuriems reikalinga profesionali pagalba ir poreikis taupyti išlaidas, išlaikant kokybę ir profesionalumą.

Susisiekite su mumis: sp(at)ltap.lt