Laivų klasifikavimo ir patikros paslaugos

Laivai yra techniškai sudėtingas, didelės vertės turtas, kuriam keliami sudėtingi konstrukciniai ir mechaniniai reikalavimai. Beveik visų tipų laivų būklė bėgant laikui pablogės, vertės sumažės ir rizika didės, nes laivams baigiasi ekonomiškai naudingo tarnavimo laikas.

Laivybos investuotojams ir finansininkams, kurie kasdien yra nutolę nuo šio turto nuosavybės ir eksploatavimo, labai svarbu užtikrinti, kad laivai būtų eksploatuojami laikantis geriausios pramonės praktikos, išlaikant vertę ir išlaikant turto vientisumą, tuo pačiu sumažinant riziką.

Paprastas ir ekonomiškai efektyvus metodas sumažinti išankstinio vertės sumažėjimo, turto nusidėvėjimo ir padidėjusios rizikos tai reikia periodiškai įvertinti jūsų turto (-ų) būklę.

GR Line bendradarbiauja su rinkos lyderiais, teikiančiais kokybiškus, išsamius ir objektyvius būklės patikrinimus pasaulinei laivybos pramonei. Nuo 1998 m. teikiame neprilygstamą įžvalgą apie įvairių tipų laivų būklę, kuri kiekvieną kartą garantuoja nuoseklų ir objektyvų vertinimą. Pirmaujantys bankai, fondai, nuomotojai ir finansininkai naudojasi mūsų būklės tikrinimo paslaugomis, kad visiškai suprastų jų investicijų būklę ir užtikrintų, kad jų užstatas būtų išlaikytas pagal geriausios pramonės praktikos standartą, išlaikant vertes ir sumažinant riziką.

Daugelis mūsų klientų priėmė kritinius sprendimus remdamiesi mūsų partnerių paruoštomis ataskaitomis, kurias žinomos finansų institucijos visuotinai priima kaip priimtiną nepriklausomą laivų būklės patvirtinimą.

Su GR Line galite tikėtis greito ataskaitos pasikeitimo, plataus masto pasiekiamumo visame pasaulyje ir konkurencingos kainos. Svarbiausia, kad ataskaitą gausite tiesiai į savo pašto dėžutę, kurią lengvai suprasite ir pagal kurią galėsite atatinkamai elgtis.

Susisiekite su mumis: sp(at)ltap.lt