Laivų remonto paslaugos

„GR Line“ sutelkia dėmesį į techninės, komercinės ir praktinės pagalbos teikimą laivų remonto, pertvarkymo, naujos statybos, taip pat laivo variklio, turbinos ir denio įrengimų remonto paslaugų srityje. Nepriklausomai nuo to, ar planuojamas laivo ir (arba) variklio, turbokompresoriaus, atitinkamai denio įrengimų remontas, ar avarinis atvejis, ar jie turėtų būti atliekami doke, kelionėje, dreifuojant ant vandens.

„GR Line“ padeda savo klientams rasti tinkamą remonto vietą doke arba ant vandens, atitinkamai kelionėje, visada atsižvelgiant į kliento poreikius ir pageidavimus. Be to, „GR Line“ padeda savo klientams vykdant komercinius ir projektų valdymo procesus. Remdamiesi 15 metų patirtimi laivų statyklose remonto įmonėse, mes galime tarpininkauti tarp visų suinteresuotų pusių, laivybos linijos, laivų statyklos ir klasifikacinės bendrovės.

Kalbant apie remontą, kai reikalaujama oficialiai licencijuotos ir įgaliotos darbo jėgos, pavyzdžiui, variklių ir turbokompresorių paslaugų (remontas, kapitalinis remontas ir atnaujinimas), „GR Line“ glaudžiai bendradarbiauja su licencijuotomis ir įgaliotomis dirbtuvėmis ir paslaugų teikėjais.

Susisiekite su mumis: sp(at)ltap.lt